Layout Builder + (3.3.4) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Configure
nl: Instellen

en: Other
nl: Andere

en: Close
nl: Sluiten

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Remove block
nl: Blok verwijderen

en: Edit layout
nl: Lay-out bewerken

en: Place block
nl: Blok plaatsen

en: Filter by block name
nl: Filter op bloknaam

en: Enter a part of the block name to filter by.
nl: Filter op een deel van de bloknaam.

en: Configure section
nl: Sectie instellen

en: All available blocks are listed.
nl: Alle beschikbare blokken worden getoond.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
nl: Voorbeeldweergaven van blokken zijn zichtbaar. Labels zijn verborgen.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
nl: Voorbeeldweergaven van blokken zijn verborgen. Labels zijn zichtbaar.
