Layout Builder + (3.3.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Move
sr: Премести
