Layout Builder + (3.3.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Move
ur: منتقل

en: Configure
ur: ترتیب

en: Configure block
ur: بلاک کو مرتب کریں
