Layout Builder + (3.3.5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Configure
be: Правіць

en: Other
be: Іншыя

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Change layout
be: Змяніць размеркаванне

en: Remove block
be: Выдаліць блок

en: Place block
be: Размеркаваць блок

en: Filter by block name
be: Фільтраваць па назве блоку
