Layout Builder + (3.3.6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Configure
af: Verstel

en: Other
af: Ander

en: Configure block
af: Verstel blok
