Layout Builder + (3.3.6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը
