Layout Builder + (3.3.8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Configure
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Close
ps: تړل
