Layout Builder + (3.4.0-alpha5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Close
km: បិទ

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក
