Layout Builder + (3.4.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Other
sk: Ostatné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Change layout
sk: Zmeniť vzhľad
