Layout Builder + (3.5.0-alpha1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: Move
id: Pindah

en: Layout
id: Tata letak

en: Promoted
id: Dipromosikan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Other
id: Lainnya

en: Close
id: Tutup

en: Configure block
id: Konfigurasi blok

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Change layout
id: Ubah tata letak

en: Remove block
id: Hapus blok

en: Place block
id: Tempatkan block

en: Filter by block name
id: Filter berdasarkan nama blok

en: Enter a part of the block name to filter by.
id: Masukkan bagian dari nama blok yang akan difilter.

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak

en: Configure section
id: Mengkonfigurasi bagian
