Layout Builder + (3.5.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Layout
az: Şablon

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Other
az: Digər

en: Close
az: Bağlı

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Change layout
az: Maketi dəyişdirin

en: Remove block
az: Blok çıxarın

en: Place block
az: Blok yerləşdirin

en: Filter by block name
az: Blok adına görə süzün

en: Enter a part of the block name to filter by.
az: Filtrləmək üçün blok adının bir hissəsini daxil edin.

en: Configure section
az: Bölməni konfiqurasiya edin

en: All available blocks are listed.
az: Bütün mövcud bloklar siyahıdadır.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
az: Blok önizləmələri görünür. Blok etiketləri gizlidir.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
az: Blok önizləmələri gizlidir. Blok etiketləri görünür.
