Layout Builder + (3.5.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Remove
ms: Buang

en: Edit
ms: Sunting

en: Save
ms: Simpan

en: Promoted
ms: DIpromosikan

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Close
ms: Tutup

en: Configure block
ms: Mengkonfigurasi blok
