Layout Builder + (3.5.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Other
hr: Ostalo

en: Configure block
hr: Uredi blok
