Layout Builder + (3.5.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Other
ka: სხვა

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება
