Layout Builder + (3.5.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Configure
kk: Баптау

en: Other
kk: Басқа

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау
