Layout Builder + (3.5.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە
