Layout Builder + (3.5.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्
