Layout Builder + (3.6.4) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: إزالة

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Move
ar: نقل

en: Layout
ar: نَسق

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Configure
ar: ضبط

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Other
ar: آخر

en: Close
ar: إغلاق

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: Change layout
ar: تغيير النَسق

en: Remove block
ar: إزالة الصندوق

en: Filter by block name
ar: تصفية الصناديق حسب الاسم

en: Layout Builder
ar: المُنسق
