Layout Builder + (3.6.4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Other
lt: Kiti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Remove block
lt: Pašalinti bloką

en: Place block
lt: Įterpti bloką

en: Filter by block name
lt: Filtruoti pagal bloko pavadinimą

en: Enter a part of the block name to filter by.
lt: Įveskite bloko pavadinimo dalį, pagal kurią filtruoti.
