Layout Builder + (3.6.4) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Promoted
ro: Promovat

en: Configure
ro: Configurează

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Other
ro: Altele

en: Close
ro: Închideți

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Change layout
ro: Schimbați aspectul

en: Remove block
ro: Eliminați blocul

en: Place block
ro: Plasează bloc

en: Filter by block name
ro: Filtrare după numele blocului

en: Enter a part of the block name to filter by.
ro: Introduceți o parte a numelui blocului după care să se facă filtrarea.
