Layout Builder + (3.6.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Field name
mn: Талбарын нэр
