Layout Builder + (3.6.9) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Close
th: ปิด

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Filter by block name
th: กรองตามชื่อบล็อก

en: Enter a part of the block name to filter by.
th: ใส่ส่วนหนึ่งของชื่อบล็อกในการกรอง
