Promo Card for Layout Builder (1.0.7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: About
ku: دەربارە
