Promo Card for Layout Builder (1.0.7) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: About
pl: O stronie
