Promo Card for Layout Builder (1.0.7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: About
ps: په اړه
