Promo Card for Layout Builder (1.0.7) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: About
ru: Информация
