Promo Card for Layout Builder (1.0.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: About
sk: Informácie o
