Promo Card for Layout Builder (1.0.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: About
sl: O modulu
