Promo Card for Layout Builder (1.0.7) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: About
ta: பற்றி
