Promo Card for Layout Builder (1.0.8) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: About
ca: Detalls
