Promo Card for Layout Builder (1.0.8) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: About
eu: (r)i buruz
