Promo Card for Layout Builder (1.0.8) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: About
fi: Tietoja
