Promo Card for Layout Builder (1.0.8) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: About
my: အကြောင်း
