Promo Card for Layout Builder (1.0.8) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: About
tr: Hakkında
