Promo Card for Layout Builder (1.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: About
bo: གསལ་བཤད
