Promo Card for Layout Builder (1.1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: About
fa: درباره
