Promo Card for Layout Builder (1.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: About
lv: Par
