Promo Card for Layout Builder (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: About
oc: A prepaus
