Promo Card for Layout Builder (1.1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: About
jv: Ngenani
