Promo Card for Layout Builder (1.1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: About
km: អំពី
