Promo Card for Layout Builder (1.1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: About
uk: Про модуль
