Promo Card for Layout Builder (1.1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: About
cs: Popis
