Promo Card for Layout Builder (1.1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: About
gl: Información
