Promo Card for Layout Builder (1.1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: About
hu: Leírás
