Promo Card for Layout Builder (1.1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: About
pt: Sobre
