Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: About
el: Περί
