Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: About
hi: के बारे में
