Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: About
hr: Opis
