Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: About
lt: Apie
