Promo Card for Layout Builder (2.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: About
ms: Perihal
